Obálka knížky Já a Anastázie

Markétky stránka

Já a Anastázie, Sedmikrásky pro dědečka

Příběh o pravém holčičím přátelství.

hlavní hrdinka knížky, Markétka

V něžné a zároveň vtipné knížce se děti dozví řadu zajímavých věcí. Zjistí, jak vytvořit solný náhrdelník, proč ještěrky ztrácejí ocásky, jak vypadají věci po mikroskopem a mnoho dalšího. Ale také, že lidé mohou být rozdílní, svět je plný nástrah a jak tím vším bezpečně proplouvat. Procházejí příběhem hlavních hrdinek, ale v podstatě jsou to hlubší témata, než se na první pohled může zdát.

I vaše děti se mohly setkat se šikanou, možná slyšely o domácím násilím, nebo žijí v neúplné rodině. Třeba ani netuší, že v tom nejsou samy. Stejně tak přemýšlejí o tom, jaké si zvolí povolání, až budou velké… Musí se dělit s mladším sourozencem o svůj pokojíček… Je toho spousta, s čím se potýkají, a co nám může připadat banální.

želva čtenářka čte knížku Já a Anastázie

Tato knížka jim může pomoci ulehčit různé situace, ale i příjemně pobavit.

Je psána očima podobně staré holčičky. Žádné poučování nebo moralizování. Prostě život jaký je! Umět ho zvládat s úsměvem a lehkostí.

Já a Anastázie má své vlastní stránky na Facebooku, kde jsou vloženy různé básničky a říkanky, vztahující se k příběhu, hlavní protagonistce nebo obecně k dětem.

JÁ A ANASTÁZIE, SEDMIKRÁSKY PRO DĚDEČKA NA DATABÁZI KNIH

opravdové holčičí přátelství

Ukázka

Můžete si poslechnout první kapitolu. Předčítám ji tak, jak bych ji četla svým dětem. Nejsem profesionál na mluvené slovo, ale snažím se upřímně z celého srdce, aby se vám příběh líbil. Pokud byste si chtěli přečíst celou knížku, je možné ji zakoupit na knižních e-shopech nebo zapůjčit v knihovně.

Další ukázka: O Pašíkovi s červenou mašlí

_________________________________________________________________________________

prasátko

O pašíkovi s červenou mašlí

Nejvíc se mi líbila ta historka o pašíkovi s červenou mašlí. Na hasičském bále pan Bardura vyhrál hlavní cenu. Tak si mnul ruce, jak si doma pošmáknou na šunce, když vtom mu nějaký pan Jindra, který měl na starosti tombolu, předal přímo do náruče živé selátko

***

RECENZE NA MEGAKNIHY:

Megaknihy recenze

POKRAČUJTE NA DALŠÍ STRÁNCE S BONUSOVÝM PŘÍBĚHEM ZDARMA

.

Stránky: 1 2

error: Content is protected !!