Past na sňatkového podvodníka

Past na sňatkového podvodníka

Prchá od ložnice k ložnici, avšak nikdy s prázdnou. Říká si Leon, Tomi, Andreas, David… Má řadu jmen, ale ani jedno není pravé. Snadno okouzlí každou ženu. Jenže se mu poslední dobou nedaří a spolehnout se dá snad jen na Murphyho zákony. Peníze mizí rychleji, než by si přál. Když pak v naději, že narazil na zlatý důl, rozehraje před Hankou svůj taktický šarm, nemá ani páru, jaká ho čeká dřina. Hanka se totiž zapřísala, že už nikdy žádného chlapa nechce. Na druhou stranu: Nestál by právě tenhle za hřích?

Křest knížky Past na sňatkového podvodníka

Život je kuchař, který nemá problém s tím, aby nám naservíroval cokoliv. Některé pikantnější porce událostí bychom zpětně raději ani neochutnali. Ale ty paradoxně v hlavě zůstanou. Mozek si sám rozhodne, co nechá a co naopak vyhodí: Jako třeba bezduché tlachání na svatbě nebo pohřbu s příbuznými, jejichž jména si nepamatujeme. A kdo ví, jestli jsme vůbec spříznění. Stejně tak strašné čekání ve frontě u doktora. Zírání přes upatlané okno autobusu na rozkopané silnice. Usínání u filmu, který mi vnutil manžel. Jenže náš společný vkus se vždycky krutě míjel. To zas byla ptákovina! Prostě takové mrhání časem, jemuž se někdy vyhnout nemůžeme. To vše mozek vytlačí, aby si ponechal skutečné perly, na které se nikdy nezapomíná. I přesto, že bychom se kvůli některým občas raději zakopali sto metrů pod zem. Život mi sice občas s oblibou upeče něco, co bych si třeba zprvu sama nevybrala, ale nakonec ve výsledku nejspíš nelituji. Přijde mi, že můj čas se vine podle nějakého receptu, a já to tak beru. Někdo jiný zase může mít pocit, že jeho osud řídí škodolibý scenárista, který zkouší hranice své fantazie. A třeba je to hloupost jako horoskopy a věštba a nikdo se tím vážně nezabývá. Jen já si myslím, že vše musí mít důvod. Jako bych to nemohla přijmout jen tak…

BESEDA V PŘELOUČI 16. 3. 2023

Beseda byla primárně zaměřena na novinky, ale představeny byly v krátkosti i předchozí knížky.

Recenze na knížku:

Kultura21:

Téma vztahů a přelétavosti, seznamování i hořkých slibů je velmi oblíbené. V tomto případě se podíváme na samé dno záletníkovy duše. Román o něco vážnější a přemýšlivější, než předchozí kniha autorky Deníku zoufalé třicítky. Více vzpomínáme, přemýšlíme, filozofujeme.

A kujeme pikle.

Tedy on kuje pikle. A ona taky.

A tak se potkají přelétavý podvodník ženských ložnic a žena, která už muže vůbec nechce.

A ono to vypadá, že když by se vymyslel dobrý plán, mohlo by to být velmi zajímavé.

No, rozhodně to bude zajímavé ve chvíli, kdy zlodějíček hledá ukryté poklady v hrnku s mléčnými zuby dětí. Hodnocení: 90 % (více zde)

Databáze knih:

Recenze Past na sňatkového podvodníka
Kladné recenze na Past na sňatkového podvodníka
error: Content is protected !!